• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Dla Psa

     Mówią, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka, członek rodziny i przyjaciel na całe życie. Oddajemy w Wasze ręce miejsce prowadzone z pasji i miłości do czworonogów, gdzie znajdziecie niezbędne rzeczy dla Waszego Pupila. Zadbamy o dietę poprzez szeroki wybór karmy suchej dla psa i mokrych oraz ciastek, gryzaków i przysmaków, a także o odpowiednią suplementacje witaminami i odżywkami dając różne alternatywy zakupu. Dodatkowo otrzymujesz pełny wachlarz akcesoriów, kosmetyków, zabawek, a dla młodszych mleko dla szczeniąt. Twój pies jest dla nas najważniejszy. Jeżeli masz jakieś pytania napisz, a pomożemy dobrać coś specjalnie dla Twojego psiaka.

     Filtry
     15
     Items
     of
     22
     Obrazek Sucha Karma dla Psa 4T Vet Hepatic Dog 2kg
     Zastosowanie: Pełnowartościowa, pełnoporcjowa karma dietetyczna dla psów, stosowana w chronicznej niewydolności wątroby i ogranicza odkładanie się miedzi w wątrobie . Dawkowanie: Aby utrzymać właściwą masę ciała psa, dawki te można modyfikować w zależnosci od potrzeb oraz dzielić na dwa lub więcej posiłków dziennie. Zalecany czas podawania: początkowo do 6 miesięcy. Pies musi mieć dostęp do świerzej wody. dawkowanie: 1-5 kg 25 - 90 g 5-10 kg 90 - 150 g 10-25 kg 150 - 300 g 25-45kg 300 - 465 g
     Obrazek Sucha Karma dla Psa 4T Vet Hepatic Dog 12kg
     Zastosowanie: Pełnowartościowa, pełnoporcjowa karma dietetyczna dla psów, stosowana w chronicznej niewydolności wątroby i ogranicza odkładanie się miedzi w wątrobie . Dawkowanie: Aby utrzymać właściwą masę ciała psa, dawki te można modyfikować w zależnosci od potrzeb oraz dzielić na dwa lub więcej posiłków dziennie. Zalecany czas podawania: początkowo do 6 miesięcy. Pies musi mieć dostęp do świerzej wody. dawkowanie: 1-5 kg 25 - 90 g 5-10 kg 90 - 150 g 10-25 kg 150 - 300 g 25-45kg 300 - 465 g
     Obrazek Sucha Karma dla Psa 4T Vet Dermatosis Dog Alergia Skórna Łosoś i Ziemniak 300g
     Zastosowanie: Karma dietetyczna dla psów . Działanie: Psy z zaburzeniami dermatologicznymi, niezależnie od ich tła Niepożądane reakcje na pokarm, z objawami ze strony przewodu pokarmowego Alergie pokarmowe, jako dieta eliminacyjna
     Obrazek Sucha Karma dla Psa 4T Vet Dermatosis Dog Alergia Skórna Królik i Ziemniak 300g
     Zastosowanie: Karma dietetyczna z królikiem dla psów . Działanie: Psy z zaburzeniami dermatologicznymi, niezależnie od ich tła Niepożądane reakcje na pokarm, z objawami ze strony przewodu pokarmowego Alergie pokarmowe, jako dieta eliminacyjna
     Obrazek Acana Dog Grass-Fed Lamb 340g
     BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE JEDZENIE DLA PSÓW WRAŻLIWYCH CANA Singles to doskonałe jedzenie dla psów wszystkich ras, na każdym etapie ich życia. Pamiętaj jednak, że Twój pies, tak jak i Ty, jest wyjątkowy, a jego wymogi żywieniowe zależą od środowiska, wieku i jego aktywności. Poniższą tabelę traktuj jak punkt wyjścia. Wszystkie składniki dostarczane są w proporcjach WholePrey™, dzięki czemu wartości odżywcze dostarczane są w sposób naturalny, bez potrzeby sztucznej suplementacji.
     Obrazek Acana Dog Grass-Fed Lamb 2kg
     Cztery odżywcze formuły jedzenia mono białkowego dla psów wrażliwych wszystkich ras, w każdym wieku. ACANA SINGLES przepełniona jest mięsem - zawiera jagnięcinę z Nowej Zelandii.ACANA Singles to doskonałe jedzenie dla psów wszystkich ras, na każdym etapie ich życia. Pamiętaj jednak, że Twój pies, tak jak i Ty, jest wyjątkowy, a jego wymogi żywieniowe zależą od środowiska, wieku i jego aktywności. Poniższą tabelę traktuj jak punkt wyjścia.
     Obrazek Hau& Miau Sushi Kurczak z Rybą 500g
     Karma uzupełniająca dla psa.
     Obrazek Hau&Miau Pennez kaczką i Rybą 500g
     Karma uzupełniająca dla psów.
     Obrazek Adbi Sandwich z kaczkąi dorszem 500g
     Karma uzupełniająca dla psa.
     Obrazek Acana Classic Red Dog 340g
     ACANA CLASSICS przygotowana jest według Biologicznie Odpowiednich standardów, w naszej wielokrotnie nagradzanej kuchni NorthStar® oraz przepełniona wartościami odżywczymi, które idealnie spełniają wymogi żywieniowe wszystkich psów, na każdym etapie życia.
     Obrazek Acana Classic Red Dog 2kg
     ACANA CLASSICS Classic Red zawiera pełnowartościowe białko zwierzęce: jagnięcinę, wołowinę angus oraz wieprzowinę yorkshire. Składniki te dostarczane są do naszej kuchni ŚWIEŻE lub SUROWE w proporcjach WholePrey™. ACANA Classics to doskonałe jedzenie dla psów wszystkich ras. Podobnie jak Ty, Twój pies jest wyjątkowy, dlatego też jego zapotrzebowanie na pożywienie może różnić się w zależności od środowiska, wieku i aktywności.
     Obrazek Acana Classic Red Dog 17kg
     ACANA CLASSICS Classic Red zawiera pełnowartościowe białko zwierzęce: jagnięcinę, wołowinę angus oraz wieprzowinę yorkshire. Składniki te dostarczane są do naszej kuchni ŚWIEŻE lub SUROWE w proporcjach WholePrey™. ACANA Classics to doskonałe jedzenie dla psów wszystkich ras. Podobnie jak Ty, Twój pies jest wyjątkowy, dlatego też jego zapotrzebowanie na pożywienie może różnić się w zależności od środowiska, wieku i aktywności.
     Obrazek Acana Adult Small Breed Dog 340g
     ACANA HERITAGE przepełniona jest mięsem drobiu z chowu bezklatkowego, świeżymi jajami ściółkowymi z lokalnych farm preriowych oraz rybami poławianymi w naturalnym środowisku w okolicach wyspy Vancouver.
     Obrazek Acana Adult Small Breed Dog 6kg
     ACANA HERITAGE przepełniona jest mięsem drobiu z chowu bezklatkowego, świeżymi jajami ściółkowymi z lokalnych farm preriowych oraz rybami poławianymi w naturalnym środowisku w okolicach wyspy Vancouver.ACANA Heritage to doskonałe jedzenie dla psów wszystkich ras. Podobnie jak Ty, Twój pies jest wyjątkowy, dlatego też jego zapotrzebowanie na pożywienie może różnić się w zależności od środowiska, wieku i aktywności.
     Obrazek Acana Grasslands Dog 340g
     Nasze jedzenie dla psów, zainspirowane regionem Alberty, odzwierciedla nasze regionalne dziedzictwo i zawiera 70% mięsa i jest wyrazem bogatej różnorodności rozległych rancz, prerii i krystalicznych wód zachodniej Kanady. Nasze wyjątkowe jedzenie jest przepełnione świeżymi, regionalnymi składnikami i cechuje się niezrównaną różnorodnością mięs. Drób z wolnego wybiegu, całe ryby poławiane w naturalnym środowisku, czerwone mięsa heritage oraz dziczyzna są dostarczane do naszej kuchni NorthStar® codziennie ŚWIEŻE lub SUROWE w proporcjach WholePrey™. ACANA Regionals to doskonałe jedzenie dla psów wszystkich ras, na każdym etapie ich życia. Pamiętaj jednak, że Twój pies, tak jak i Ty, jest wyjątkowy, a jego wymogi żywieniowe zależą od środowiska, wieku i jego aktywności. Poniższą tabelę traktuj jak punkt wyjścia.

     Będąc opiekunem psa jego zdrowie, kondycja i samopoczucie są dla Ciebie priorytetowe. Zapewnienie mu odpowiednio dobranej i zbilansowanej diety to odpowiedź na jego podstawowe potrzeby. W sklepie zoologicznym AnimalZoone możesz wybierać spośród wielu karm suchych i mokrych dobierając coś specjalnie dla Twojego pupila. Znajdziesz tu karmy bez zbożowe, bez glutenowe, hypoalergiczne, dla szczeniąt, psów aktywnych i seniorów, a także diety weterynaryjne.  A Ty co wybierasz do swojego czworonoga?

     Przydatne w codziennym funkcjonowaniu z psem okażą się również różnego rodzaju akcesoria. Nie we wszystkie musisz zaopatrywać się od razu. Owszem, część, takich jak miski, obroża lub szelki i smycz, a także legowisko są niezbędne. Niektóre jednak jak na przykład kaganiec, ubranka czy transportery i torby mogą przydać się dopiero później na Waszej wspólnej drodze. Zaglądnij co akurat jest Ci potrzebne.

     Nie możesz zapomnieć o pielęgnacji psa. Codzienne rytuały są bardzo ważne dla utrzymania czworonoga w odpowiedniej formie i samopoczuciu. W kategorii pielęgnacja na stronie naszego sklepu zoologicznego online AnimalZoone znajdziesz szczotki i grzebienie, szampony i odżywki, a także preparaty, które umożliwią Ci utrzymanie należytej higieny w otoczeniu Twojego psa.

     Szukając inspiracji do zakupu warto również zwrócić uwagę na przysmaki dla psa. W szczególności polecamy kategorie gryzaki stomatologiczne. Są świetnym rozwiązaniem na nudę, a co ważne łączą przyjemne z pożytecznym, ponieważ dając psu gryzak stomatologiczny np. kość FarmFood pomagasz mu w naturalnym procesie czyszczenia zębów. Dodatkowo znajdziesz tu ciastka dla psa oraz treserki, które idealnie sprawdzą się jako nagroda w trakcie treningu lub smakowita przekąska na spacerze.                                                                                                      

     Absolutnym „must have” jakie powinien mieć każdy pies są zabawki. Psiaki kochają zabawy i uwielbiają gryźć. Nie dlatego, że są złośliwe (choć czasem zdarzają się takie egzemplarze), ale dlatego że jest to ich naturalny instynkt. Naszym zadaniem jako opiekunów jest zapewnienie im odpowiednich zabawek, aby zabić nudę i dać upust instynktowi. Sklep zoologiczny online AnimalZoone to miejsce, gdzie z pewnością wybierzesz odpowiednią dla Twojego psiaka zabawkę. Twój pupil kocha gryźć? Świetnie! Spraw mu praktycznie niezniszczalną zabawkę z serii Play Strong. Uwielbia ciągnąć? Z pewnością na spacerach idealnie sprawdzą się sznury. Aportuje? Być może idealnym rozwiązaniem będzie frisbee? Sprawdź co wpadnie w oko Twojemu psiakowi.

     Na koniec, choć jeden z najważniejszych dla opiekuna aspektów-zdrowie. Znajdziesz tu wszystko co potrzebne, aby wspomóc zdrowe funkcjonowanie Twojego psa. Witaminy i suplementy, mleko dla szczeniąt, a także preparaty na pasożyty i repelenty. Ponadto preparaty do codziennej higieny jamy ustnej, oczu i uszu. Przydatne okazać się również mogą pomoce behawioralne. Szukasz czegoś i nie możesz znaleźć? Napisz, a my postaramy się szybko odpowiedzieć na Twoje pytania.

     P.S. Fajnie, że z nami jesteś! Nie wiemy, czy wiesz, ale właśnie znajdujesz się w najstarszym sklepie zoologicznym w Krakowie! Działamy dla Ciebie nieprzerwanie od 1940 r.!

      

      

      

      

     back to top
     Filtry