• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Szelki dla Kota, Obroże, Smycze

     Obroże, smycze, szelki to akcesoria dla głównie dla kotów wychodzących. Obroża dla kota idealnie sprawdzi się kiedy kot jest wypuszczany z domu. Często służy ona do zawieszenia adresówki z danymi kontaktowymi właściciela. Szelki natomiast to idealny wybór, jeżeli chcemy nauczyć naszego mruczka wychodzenia na spacer. W ofercie sklepu zoologicznego online AnimalZoone kupisz szelki samchodowe dla kota, obroże odblaskowe, obroże z adresem i inne.

     Kupując obroże lub szelki ważne jest, aby dobrze wybrać rozmiar. Zbyt duże mogą doprowadzić do ucieczki kota i braku kontroli nad nim. Zbyt małe natomiast będą powodować dyskomfort naszego pupila. Zarówno obroże jak i szelki oraz smycze są wykonane z różnych materiałów takich jak skóra, taśma, tworzywo. Mogą posiadać elementy odblaskowe co świetnie sprawdza się przy wieczornych spacerach zapewniając bezpieczeństwo zarówno kota jak i właściciela. Obroże i szelki wyposażone są w zapięcie typu klips, zacisk lub sprzączka.

     Filtry
     15
     Items
     of
     10
     Obrazek Szelki Samochodowe dla Kota TRIXIE
     Szelki Samochodowe dla Kota zapewniają bezpieczną podróż samochodem- wpinane do klamry pasa bezpieczeństwa. Regulowane zarówno w obwodzie szyjnym (23-32cm) jak i brzucha (31-48cm) kota. Uniemożliwiają wyskoczenie przez drzwi lub okno.
     Obrazek Obroża dla Kota MY HOME z Adresem TRIXIE
     Obroża idealnie nadaje się dla kotów wszystkich ras. Posiada miejsce na wpisanie adresu lub numeru telefonu, które jest na stałe związane z obrożą, dzięki czemu masz pewność, że Twój pupil będzie miał adres zawsze przy sobie.
     Obrazek Aksamitna Obroża dla Kota z Gumką i Dzwoneczkiem TRIXIE 4148
     Aksamitna obroża dla kota z gumką i dzwoneczkiem to idealne rozwiązanie dla właścicieli kotów wychodzących. Gumeczka zapewnia bezpieczeństwo Twojego pupila natomiast dzwoneczek pozwala na jego zlokalizowanie.
     Obrazek Obroża dla Kota z Nadrukiem TRIXIE
     Obroża idealnie nadaje się dla kotów wszystkich ras. Posiada dzwoneczek, który umożliwi lokalizację Twojego pupila. Obroża wykonana jest z nylonu co czyni ją łatwą w utrzymaniu czystości. Posiada również automatyczny zatrzask więc zakładanie i ściąganie obroży potrwa tylko pare sekund.
     Obrazek Obroża dla Kota Odblaskowa MY HOME z Adresem TRIXIE
     Obroża idealnie nadaje się dla kotów wszystkich ras. Posiada miejsce na wpisanie adresu lub numeru telefonu, które jest na stałe związane z obrożą, dzięki czemu masz pewność, że Twój pupil będzie miał adres zawsze przy sobie. Obroża jest odblaskowa co zapewnia bezpieczeństwo Twojego kociaka.
     Obrazek Obroża Nylonowa dla Kota TRIXIE
     Obroża idealnie nadaje się dla kotów wszystkich ras. Posiada dzwoneczek, który umożliwi lokalizację Twojego pupila. Obroża wykonana jest z nylonu co czyni ją łatwą w utrzymaniu czystości. Posiada również automatyczny zatrzask więc zakładanie i ściąganie obroży potrwa tylko pare sekund.
     Obrazek Obroża dla Kota Odblaskowa TRIXIE
     Obroża idealnie nadaje się dla kotów wszystkich ras. Posiada dzwoneczek, który umożliwi lokalizację Twojego pupila. Obroża wykonana jest z nylonu co czyni ją łatwą w utrzymaniu czystości. Posiada również automatyczny zatrzask więc zakładanie i ściąganie obroży potrwa tylko pare sekund. Obroża jest odblaskowa co zapewnia bezpieczeństwo Twojego kociaka.
     Obrazek Szelki dla Kota ze Smyczą TRIXIE
     Szelki dla kota to idealne rozwiązanie dla kotów domowych wszystkich ras. Dzięki szelką możesz zabrać pupila do weterynarza, na spacer czy inne wyjście. Szelki są wykonane z nylonu co czyni je odporne na wilgoć i zadrapania. Zapinane są na zatrzask co ułatwia szybkie zapinanie i odpinanie nie nadwyrężając cierpliwości pupila.
     Obrazek Szelki dla Kotów XL ze Smyczą TRIXIE
     Szelki dla kota to idealne rozwiązanie dla kotów dużych ras. Dzięki szelką możesz zabrać pupila do weterynarza, na spacer czy inne wyjście. Szelki są wykonane z nylonu co czyni je odporne na wilgoć i zadrapania. Zapinane są na zatrzask co ułatwia szybkie zapinanie i odpinanie nie nadwyrężając cierpliwości pupila.
     Obrazek Miękkie Szelki dla Dużych Królików ze Smyczą TRIXIE
     Miękkie szelki dla dużych królików to idealne narzędzie do adaptacji zwierzaka w nowym otoczeniu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Szelki są wykonane z wygodnego, miękkiego materiału co czyni je komfortowe dla zwierzaka. Zapinane są na zamek co ułatwia szybkie zapinanie i odpinanie nie nadwyrężając cierpliwości pupila.

     Obroża czy szelki? Po co w ogóle kotu te akcesoria?

     W kontekście kota obroża i szelki mają nieco inne zastosowanie niż to jakie kojarzy nam się z psami. Koty domowe niewychodzące nie potrzebują obroży, a szelki mogą zakładać okazjonalnie. Jakie więc ma zastosowanie obroża dla kota, a jakie szelki?

     Obroża dla kota to coś co jest nam niezbędne, kiedy posiadamy kota wychodzącego. Nie używa się jej raczej jako miejsce przypięcia smyczy jest jednak alternatywa dla chipa, ponieważ przyczepiamy do niej adresówkę. Sygnalizuje również, że kot nie jest bezpański, a jej widok nasuwa od razu, że ma opiekuna i jest kotem wychodzącym. W wypadku zaginięcia kot ma przypięty do obroży adres lub numer telefonu co znacznie ułatwia identyfikacje właściciela. Ponadto są dostępne obroże odblaskowe, z elementami odblaskowymi lub świecące co zapewnia bezpieczeństwo naszego mruczka.

     Szelki dla kota natomiast służą do wyprowadzania kota na spacer. Przydadzą się również u weterynarza i w podróży zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo. Szelki dostępne są zazwyczaj w zestawach ze smyczą. Nadają się idealnie dla kotów domowych i wychodzących. Pamiętaj, że chcąc, aby Twój kociak wychodził na spacer na smyczy należy go do tego przyzwyczajać od małego. Wówczas zaopatrz się w szelki dla kociąt, które po czasie zamienisz na te dostosowane do dorosłych osobników. Koty nie uczone od małego wychodzenia na smyczy mogą mieć problemy w zaakceptowaniu jej i nie będą potrafiły z niej korzystać.

     Przydate mogą okazać się również specjalne szelki samochodowe dla kotów zapinane bezpośrednio do pasów. Sprawdzą się idelanie na długie dystanse zapewniając bezpieczną i komfortową podróż Twojego mruczka.

     back to top
     Filtry