• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Smycze dla Psa

     Smycz dla psa to absolutnie jedno z najważniejszych akcesoriów psiej wyprawki. Jest on niezbędna podczas każdego wyjścia z domu. Dzięki niej jesteś w stanie utrzymać odpowiednią kontrolę nad czworonogiem, ale przede wszystkim zadbać o jego bezpieczeństwo Pamiętaj! Zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy pies wyprowadzany na zewnątrz powinien być zapięty na smyczy.

     W sklepie zoologicznym online AnimalZoone znajdziesz szeroki wybór smyczy dla psa. Skórzane, materiałowe i te z tworzywa, a także z elementami odblaskowymi w wielu rozmiarach i kolorach pozwolą na znalezienie czegoś specjalnie dla Twojego psiaka. Automatyczne, przedłużane czy też zupełnie proste pozwolą Ci na wygodne spacery oraz zapewnią Pupilowi bezpieczeństwo.

      

     Filtry
     15
     Items
     of
     14
     Obrazek Smycz Taśma dla Psa 10/130
     Smycz z taśmy prosta, szyta dla małych psów , o długości 130cm szerokości 1 cm. Dostępna w kolorach : czerwona, czarna , niebieska.
     Obrazek Smycz Taśma dla Psa 16/130
     Smycz z taśmy prosta ,szyta dla małych i średnich psów, o długości 130cm , szerokości 1,6 cm . Dostępna w kolorach : czerwona , czarna , niebieska.
     Obrazek Smycz Taśma dla Psa 20/130
     Smycz z taśmy prosta ,szyta dla średnich i dużych psów, o długości 130 cm i szerokości 2 cm. Dostępna w kolorach : czerwona, czarna, niebieska.
     Obrazek Smycz Taśma dla Psa 25/130
     Smycz z taśmy prosta szyta dla dużych psów , z mocnym karabińczykiem. Długość 130cm i szerokość 2,5 cm. Dostępna w kolorach: czerwona, czarna, niebieska.
     Obrazek Smycz Taśma dla Psa 30/130
     Smycz z taśmy prosta , szyta dla dużych psów , z mocnym karabińczykiem. Długość 130 cm , szerokość 3 cm. Dostępna w kolorach: czerwona, czarna, niebieska.
     Obrazek Smycz Taśma Przedłużana dla Psa 10/240
     Smycz z taśmy przedłużana z możliwością regulowania długości , w trzech miejscach. Posiada dwa karabinki . Długość 130-240 cm , szerokość 1 cm. Dostępna w kolorach : czerwony , czarny, niebieski.
     Obrazek Smycz Taśma Kolor Przedłużana dla psa 25/240
     Smycz z taśmy przedłużana z możliwością regulowania długości , w trzech miejscach. Posiada dwa karabinki . Długość 130-240 cm , szerokość 2,5 cm.
     Obrazek Smycz Taśma Przedłużana dla Psa 16/240
     Smycz z taśmy przedłużana z możliwością regulowania długości , w trzech miejscach. Posiada dwa karabinki . Długość 130-240 cm , szerokość 1,6 cm. Dostępna w kolorach : czerwony , czarny, niebieski.
     Obrazek Smycz Taśma Przedłużana dla Psa 20/240
     Smycz z taśmy przedłużana z możliwością regulowania długości , w trzech miejscach. Posiada dwa karabinki . Długość 130-240 cm , szerokość 2 cm. Dostępna w kolorach : czerwony , czarny, niebieski.
     Obrazek Smycz Taśma Przedłużana dla Psa 25/240
     Smycz z taśmy przedłużana z możliwością regulowania długości , w trzech miejscach. Posiada dwa karabinki . Długość 130-240 cm , szerokość 2,5 cm. Dostępna w kolorach : czerwony , czarny, niebieski.
     Obrazek Smycz Taśma Przedłużana dla Psa 30/240
     Smycz z taśmy przedłużana z możliwością regulowania długości , w trzech miejscach. Posiada dwa karabinki . Długość 130-240 cm , szerokość 3 cm. Dostępna w kolorach : czerwony , czarny, niebieski.
     Obrazek Smycz Taśma Kolor Przedłużana dla Psa 20/240
     Smycz z taśmy przedłużana z możliwością regulowania długości , w trzech miejscach. Posiada dwa karabinki . Długość 130-240 cm , szerokość 2 cm.
     Obrazek Smycz Zaciskowa dla Psa Record 300cm
     Nylonowa smycz dla psa
     Obrazek Smycz dla Psa Record 120cm
     Nylonowa smycz taśmowa

     Dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie poszerzać asortyment i dać Ci jak największy wybór smyczy dla psa. Oryginalne wzory, korzystne ceny oraz jakość to to na co zwracamy szczególną uwagę dobierając dla Ciebie produkty do oferty naszego sklepu zoologicznego online AnimalZoone. Pamiętaj, że idealnym dopełnieniem smyczy będzie dobranie odpowiedniej, pasującej obroży lub szelek. Zestawy są zawsze w modzie!

     Jesteśmy przekonani, że w sklepie zoologicznym online AnimalZoone znajdziesz to, czego szukasz. Jeżeli nie, napisz do nas, a my dołożymy wszelkich starań, aby sprowadzić produkty specjalnie dla Ciebie!

     Udanych zakupów!

      

     back to top
     Filtry