


Farm Food No. 1 Mleko dla Szczeniąt i Kociąt 200g
Opis
Farm Food No.1 to pełnowartościowe mleko zastępcze dla szczeniąt, kociąt i innych małych ssaków na bazie mleka koziego. Mleko FarmFood No. 1 stosuje się jako uzupełnienie mleka matki lub jako jego substytut. Można podawać go od pierwszego dnia życia aż do zakończenia karmienia. W produkcie FarmFood No. 1 zastosowano mleko kozie ponieważ bardziej niż inne przypomina składem mleko matki. Dzieje się tak dzięki zawartości charakterystycznych dla mleka koziego aminokwasów i kwasów tłuszczowych zbliżonych do mleka matki. Dzięki temu mleko FarmFood No. 1 jest lekkostrawne i lepiej dostosowane do potrzeb noworodka.
Pokarm Farm Food No.1 początkowo został stworzony z myślą o szczeniętach i kociętach, jednak z upływem czasu stało się bezsporne, że mleko to idealnie nadaje się dla innych małych ssaków, takich jak: jeże, króliki, zające, fretki, szczury, myszy, szynszyle, źrebięta, alpaki, jelenie, renifery, foki, nietoperze, wiewiórki i kozy.
Produkt można podawać każdemu małemu ssakowi, które wymaga mleka matki.
Skład:
Pełnotłuste kozie mleko w proszku (65%), serwatka w proszku, kazeinian sodu, tłuszcze i oleje (tłuszcz wołowy i olej słonecznikowy), składniki mineralne, witaminy oraz pierwiastki śladowe.
Energii z białka
- Udział energii z białka: 19,03%.
- Wartość energetyczna: 5044 kcal / 21,12 MJ