Darmowa dostawa od 99 ZŁ!!!
Animalzoone
HUNTER SMYCZ ROUND & SOFT ELK KONIAK ZE SKÓRY ŁOSIA

HUNTER SMYCZ ROUND & SOFT ELK KONIAK ZE SKÓRY ŁOSIA

Smycz Round & Soft wykonana została ze skóry skandynawskiego łosia. Wnętrze stanowi odporna na uszkodzenia i rozerwanie lina poliamidowa. Dzięki okrągłemu przeszyciu smycz miękko leży w dłoni.

Dodatkowo proces oliwienia i natłuszczenia sprawia, że smycz pozostaje elastyczna i odporna na uszkodzenia (należy jednak pamiętać o odpowiedniej konserwacji smyczy).

Skóra poddawana jest starannej selekcji, wszystkie szwy wykonywane są ręcznie przez niemieckich specjalistów w firmie Hunter.

Dbałość o każdy szczegół przekłada się na niezwykłą jakość produktów tworzonych z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie naszych czworonogów.

ŚREDNICADŁUGOŚĆ CAŁKOWITA
8 mm100 cm
10 mm100 cm

Pielęgnacja wyrobów ze skóry

Aby długo cieszyć się skórzanymi produktami, pamiętaj!

- nigdy nie susz mokrej skóry na kaloryferze czy przy użyciu gorącego powietrza. Niech wyschnie powoli, to zapobiegnie pękaniu i odkształcaniu się skóry

- po dłuższym okresie użytkowania natłuść skórę specjalnym olejem, aby zachowała swoją elastyczność

- zabrudzoną skórę przecieraj delikatnie wilgotną (ale nie mokrą!) ściereczką

Bestsellery

Zobacz wszystkie bestsellery
OFERTA SPECJALNA

10 zł rabatu za zapisanie się na Newsletter

Ładowanie formularza...
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności

Wielki konkurs na 85 urodziny!

Napisz za co najbardziej kochasz swojego psa i wygraj vouchery na karmę dla Twojego psiaka!