• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Zabawki dla Kota z Kocimiętka, Piłki, Wędki

     Mały kot jak każde młode zwierzę uwielbia się bawić. W tym przypadku jest to bardzo ważne, aby zapewnić rozrywkę kotu w szczególności, gdy jest sam. Gdy mamy przykładowo więcej zwierząt, częściej zajmują się sobą. Zatem w jaki sposób zadbać o to, aby kotu się nie nudziło?
     Odpowiednie zabawki dla kota.

     W naszym sklepie posiadamy bardzo wiele różnorodnych zabawek dla kota, dzięki którym będziemy mogli umilić czas naszemu zwierzakowi. Bardzo ważne w tym przypadku jest aby wybrać odpowiednie produkty w zależności od wieku zwierzęcia. Ponadto sprzedawane przez nas zabawki dla kota wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu nie mają negatywnego wpływu na żadne zwierzę. Co ważne w tym przypadku, wspomniana zabawka także jest bardzo solidna. Jest to bardzo istotne aby była właśnie wytrzymała, ponieważ to dzięki temu można mieć pewność, że nie tylko posłuży przez bardzo długi czas, ale jednocześnie żaden element z niej nie odpadnie. Jest to często bardzo ryzykowne, ponieważ mały kot mógłby jeszcze połknąć taką część i się nią udławić. Dlatego swoim klientom oferujemy jedynie sprawdzone produkty, które posiadają wszelkie niezbędne atesty. W naszej ofercie posiadamy bardzo bogaty wybór wspomnianych zabawek, dlatego serdecznie zapraszamy do zakupu, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

     Filtry
     15
     Items
     of
     28
     Obrazek SKINNEEEZ Pluszowa Kaczka Zabawka dla Kota z Kocimiętką
     Pluszowa zabawka bez wypełnienia, o długości 10cm. Typowa „skórka” idealnie oddająca wrażenie upolowanej zdobyczy. Nasączona kocimiętką dla większej atrakcyjności.
     Obrazek Zabawka dla Kota Poduszka z Walerianą TRIXIE
     Zabawka dla Kota Poduszka z Walerianą idealnie sprawdzi się dla kota w każdym wieku. Zapach kocimiętki stymuluje pupila do zabawy.
     Obrazek Zabawka dla Kota Mysz Nakręcana TRIXIE 7cm
     Zabawka dla Kota Mysz Nakręcana to zabawka stworzona z myślą o leniwych kotach. Zabawka po nakręceniu sama porusza się co stymuluje kota do pogoni za nią.
     Obrazek Zabawka dla Kota Myszka z Kocimiętką TRIXIE 2 szt.
     Zabawka dla Kota Myszka z Kocimiętką to zestaw dwóch myszek o wymiarach 5cm nasączonych kocimiętką.
     Obrazek Zabawka dla Kota Piłki Miękkie Kolorowe TRIXIE Zestaw 4szt.
     To zestaw kolorowych piłeczek do zabawy dla Twojego kociaka. Miękkie piłeczki idealnie nadają się do codziennej zabawy.
     Obrazek Piłka dla Kota z Kocimiętką TRIXIE 2 szt.
     Piłka dla Kota z Kocimiętką 2 szt.
     Obrazek Zabawka dla Kota Kwiat na Sznurku TRIXIE
     Zabawka dla Kota Kwiat na Sznurku. Wielkość kwiatu 6cm. Długość sznurka 65cm.
     Obrazek Kocimiętka 20g TRIXIE
     Kocimiętka w proszku ze specjalnie oczyszczonych liści kocimiętki. Pobudzi kota do zabawy i świetnie wskaże mu jego ulubione miejsca. W formie pokruszonej, do posypywania lub napełniania zabawek.
     Obrazek Spray z Kocimiętką 150 ml TRIXIE
     Spray z kocimiętki to ekstrakt z czystych liści kocimiętki, która w naturalny sposób stymuluje kota do zabawy, a jednocześnie działa uspokajająco i kojąco.
     Obrazek Zabawka dla Kota do Drapania Fliper YARRO
     Zabawka dla kota Flipper to idealne połączenie zabawy z drapaniem. Zabawka posiada dwie piłki, które zachęcają kota do igraszek. Dodatkowo Fliper świetnie sprawdza się jako drapak nie zajmując dużo miejsca.
     Obrazek Zabawka Piłki dla kota 2szt
     Plastikowe piłki dla kota z dzwonkiem w środku.
     Obrazek Yarro Y0200 Wędka dla Kota z Piórkami na Sprężynie z Dzwonkiem i Grzechotką
     Wędka dla kota to wspaniała zabawa dla Twojego pupila . Koty uwielbiają piórka , a dodatkową atrakcją jest grzechotka.
     Obrazek Yarro Y0201 Wędka dla Kota z Piórkami i Futerkiem na Sprężynie z Dzwonkiem i Grzechotką
     Wędka dla kota to wspaniała zabawa dla Twojego pupila
     Obrazek Yarro Y0218 Wędka dla Kota Myszka z Kocimiętką i Piórkiem
     Krótka wędka dla kota z kocimiętką to wspaniała zabawa dla Twojego pupila.
     Obrazek Yarro Y0226 Patyk dla Kota Różowe Piórko
     Piórko to jedna z najlepszych zabawek dla kota .

     Jeżeli posiadasz kota, zabawki dla kota to absolutny must have. Dlaczego?

     Koty to zwierzęta bardzo aktywne. W naturze ruch, zajęcie i pożywienie zapewnia im polowanie. W domu potrafią się stać nieco leniwe, ale jeżeli dostarczymy im odpowiednich bodźców z łatwością poderwiemy je do zabawy.

     Jakie zabawki dla kotów wybrać?

     Na samym początku należy zastanowić się nad przeznaczeniem zabawki. Czy nasz kot ma sam umilać sobie czas, kiedy nie ma nas w domu czy też chcemy angażować się w psoty naszego mruczka. Chcesz zmobilizować leniucha do ruchu czy uspokoić kociaka rozładowując napięcie. W zależności od charakteru zabawki dla kota mogą spełniać różne funkcje.

     W jakim celu kupujemy zabawkę?

     Zabawki interaktywne dla kota to świetny sposób na pobudzenie kota do działania. Nawet leniuchy potrafią zmotywować się do aktywności. Dodatkowo to idealna sposób na spędzenie wolnego czasu, zwłaszcza jeżeli kociak zostaje sam. Zabawki dla kota pomagają również odwrócić jego uwagę oraz rozładować napięcie i agresję, a także inne niepożądane zachowania.  Działają dobrze w sytuacjach stresowych. Zabawki nasączone kocimiętką lub walerianą potrafią zająć kota na długie godziny i sprawią, że będzie bardzo zrelaksowany. Ponadto niektóre z nich wymagają od mruczka wytężenia umysłu i świetnie wpływają na rozwój intelektualny. Wspólna spędzanie czasu zacieśnia nasze więzi z pupilem. Doskonałym przykładem zabawek, które to umożliwią są różnego rodzaju wędki.

     Jaka zabawka będzie odpowiednia dla Twojego mruczka?

     Aby wybrać idealną zabawkę dla Twojego mruczka czasem będzie wymagało to zakupu kilku i sprawdzenia czym lubi się bawić. Czym powinniśmy się kierować? Rozmiarem- powinien być on dopasowany do rozmiaru naszego pupila. Ponadto materiałem i trwałością jego wykonania. Dodatkowo bezpieczeństwem kociaka oraz celowością. Piłki, wędki, myszki, pluszaki, z kocimiętką i na sznurku to tylko kilka rodzajów zabawek, które mogą dać Twojemu pupilowi niezapomniane przygody przeżyte w domowym zaciszu. Na koniec rada. Od czasu do czasu warto schować na parę dni lub tygodni zabawkę, którą kot się już nie bawi. Wyciągnięta ponownie będzie traktowana jak nowa i znów wkupi się w łaski kociaka.

      

      

     back to top
     Filtry