Opcje przeglądania
Topowe marki
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Praktycznie niezniszczalne gumowe zabawki dla psów szczególnie potrzebujących wytrzymałych zabawek. Wykonane z bardzo mocnego materiału TPR (Thermo Plastick Rubber) odpornego na gryzienie i przeżuwanie.Play Strong dobrze unoszą się na wodzie i mają specjalne otwory na umieszczenie przysmaków. Uwaga: Sugerujemy aby wielkość zabawki była dostosowana do wielkości szczęki psa, ze względu na siłę ścisku ma prawo ją zniszczyć

Wytrzymałe gryzaki dla psa

Wytrzymałe zabawki dla psa

Wytrzymałe gryzaki dla psa, czyli sprawdzone akcesoria do zabawy

Zmorą każdego właściciela są zabawki dla psa, które łatwo się niszczą, a co gorsza elementy, których pies może zjeść. Zapewne każdy z właścicieli miał choć raz taką sytuację, że dając psu piłkę z tworzywa sztucznego ten rozgryzł ją i narobił niezłego bałaganu. Takie sytuacje są bardzo niebezpieczne, ponieważ nasz Pupil może połknąć elementy piłki co w konsekwencji może być bardzo niebezpieczne dla jego zdrowia i życia.

Wytrzymała i gumowa zabawka dla psa na dłużej!

Zabawki Play Strong są wykonane z bardzo mocnego materiału przez co pies nie jest w stanie ich rozgryźć. Możesz je zaproponować do zabawy swojemu psiakowi i nie martwić się o jego bezpieczeństwo. Sklep zoologiczny online AnimalZoone oferuje zabawki Play Strong dla psów różnych ras i wielkości, w wielu kształtach i rozmiarach. Kupując zabawki dla psa Play Strong należy zwrócić uwagę na dobranie odpowiedniego rozmiaru zabawki do wielkości psa. Zbyt małe mogą się zniszczyć pod zbyt dużym naciskiem szczęki. Zbyt duże nie będą wygodne do zabawy dla małych psów.

Mocne zabawki dla psa - wytrzymałe

Oferowane w naszym sklepie niezniszczalne zabawki do gryzienia dla psa są wytrzymałe i z pewnością posłużą Twojemu pupilowi przez dłuższy czas i zapewnią mu wiele radości! Wytrzymałe zabawki dla psa sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Aby spełniły swoją funkcję, warto dopasować je do potrzeb swojego psa. Zwierzę, które rozszarpuje każdą napotkany przedmiot na swojej drodze, z pewnością polubi najbardziej wytrzymałe zabawki, które zakupisz w AnimalZoone. Polecamy zakup kości dla psa Hunter lub gryzaka z drzewa oliwnego. Jesteśmy pewni, że Twój piesek na pewno będzie bardzo zadowolony!

Jak wybrać wytrzymałe zabawki dla psa?

Zabawki dla psa mają duży wpływ na jego samopoczucie, świetnie sprawdzają się, aby zwalczyć nudę, gdy akurat musimy opuścić mieszkanie i zostawić samego pupila w domu. Dodatkowo potrafią zapewnić komfort, gdy pupil czuje się zdenerwowany. Na trwałość zabawki w łapkach pieska wpływa wiele czynników. Zatem, na co zwrócić uwagę, aby zakupić niezwykle wytrzymałe zabawki, które również będą bezpieczne dla naszego pupila?

Ważnym aspektem jest dopasowanie wielkości zabawki do pieska, jeśli zakupimy zbyt mały produkt istnieje niebezpieczeństwo, że pies je połknie i utkną w jego gardle. W przypadku piszczących zabawek ważne jest, aby nadzorować zabawę, gdyż może on dążyć do eliminacji piszczenia, co oznacza, że mógłby połknąć zabawkę. Jeśli niektóre zabawki zaczynają się rozpadać lub zostaną podarte, należy je wyrzucić.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl