• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Transporter dla Kota

     Podczas podróży z kociakiem bardzo ważne jest, aby zadbać o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i pupila oraz komfort czworonoga. Możliwe jest to dzięki wielu rozwiązaniom jakie możesz znaleźć w sklepie zoologicznym online AnimalZoone. Dla kociaków świetnie sprawdzą się zarówno transportery plastikowe jak i torby materiałowe, które nadają się nie tylko do podróży samochodem, ale również będą dobrym wyborem w transporcie publicznym oraz podczas zwykłej wizyty u weterynarza.

      

     Zaletą transportera plastikowego jest możliwość łatwego utrzymania higieny. Na dłuższe wyjazdy przydatna może okazać się klatka lub większy transporter. Ponadto zakupić można szelki samochodowe, które wpinane są do zapięcia pasów bezpieczeństwa dając kotu komfort podróży. Pamiętaj, że każda podróżą dla kota może być stresująca. Nim wybierzesz się w dłuższą trasę warto sprawdzić, jak pupil zachowuje się w czasie jazdy samochodem czy też komunikacją miejską. Pamiętaj również o zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

     Filtry
     15
     Items
     of
     9
     Obrazek Pokrowiec do Samochodu- Mata do Transportu Zwierząt
     Mata ochronna na siedzenia samochodowe zabezpiecza tapicerkę samochodu przez zabrudzeniem lub zniszczeniem przez zwierzęta. Mata jest łatwa do czyszczenia oraz wodoodporna.
     Obrazek 28751 Torba Transportowa dla Zwierząt TRIXIE
     Torba transportowa jest przeznaczona dla psów i kotów do 9 kg. Otwierana z góry i z boku. Wyposażona w wygodne rączki oraz odpinany pasek na ramię. Wykonana z wytrzymałego neoprenu. Posiada dodatkową zamykaną kieszeń zewnętrzną. Optymalna cyrkulacja powietrza.
     Obrazek Transporter z Plastikowymi Drzwiami Practiko1
     Transporter nadaje się na transport zwierząt domowych kotów , małych psów.
     Obrazek Transporter z Metalowymi Drzwiczkami Practiko 2
     Transporter do przewozu zwierząt domowych -kotów , psów.
     Obrazek Y2501 Transporter z Metalowymi Drzwiami Mały
     Transporter do przewozu zwierząt domowych - kotów, małych psów.
     Obrazek Yarro Transporter Mały Drzwi metalowe
     Transporter do przewozu zwierząt domowych z metalowymi drzwiczkami.
     Obrazek Record - Plastikowy Transporter dla Kota
     Obrazek Record - Plastikowy Transporter Gulliver
     Obrazek Record - Plastikowy Transporter Panzer

     Transporter dla kota- na co zwrócić uwagę.

     Transporter dla kota to jedna z pierwszych rzeczy, o których powinniśmy pomyśleć przynosząc (no właśnie, w czymś trzeba go przynieść) do domu kociaka. O ile pierwsza podróż mruczka może odbyć się w kocu, pudełku lub innym, o tyle powinniśmy pomyśleć jak będą wyglądały nasze wizyty u weterynarza czy inne sytuacje, kiedy będziemy zmuszeni do zabrania zwierzaka z domu, a on nie będzie już małym kociakiem. Transporter to bardzo dobre i bezpieczne rozwiązanie. Nie musimy się martwić, czy mruczek ucieknie ani o komfort jego podróży. Sprawdzi się świetnie zarówno w samochodzie jak i w transporcie publicznym. Jednak jak wybrać odpowiedni kontener i czym się kierować?

     Transporter, torba czy kosz wiklinowy? Co wybrać?

     Każde z rozwiązań ma swoje plusy i minusy. Wybierając transporter dla kota warto zastanowić się jak często i w jaki sposób będziemy z nim podróżować. Pamiętaj, że bezpieczeństwo mruczka i zabezpieczenie go przed ucieknięciem to priorytet.

     Transporter plastikowy to najczęściej wybierany kontener do przewozu. Dostępny jest w kilku rozmiarach także bez problemu dopasujesz odpowiedni nawet jeśli posiadasz kota dużej rasy. Ponadto, jeżeli masz więcej niż jednego mruczka również znajdziesz takie, gdzie komfortowo będą mogły podróżować dwa. Niewątpliwie ich zaletą jest stosunkowo niska cena. Oczywiście jest ona zdeterminowana jakością i dodatkowymi opcjami takimi jak możliwość zapięcia pasów, które będą przechodzić przez transporter, doczepianych kółek czy też pska naramiennego. Dodatkowo możesz wybierać materiał wykonania kratki. Część z oferowanych transporterów posiada metalowe, niektóre plastikowe, a jeszcze inne w formie przezroczystej pleksy. Zazwyczaj te o metalowych kratkach mają największe otwory i kotu wygodnie się przez nie patrzy. Dodatkowo plastikowe transportery dla kota mogą być otwierane od przodu lub od góry lub posiadać obie opcje. Górne otwieranie zdecydowanie ułatwia pakowanie kota, zwłaszcza jeżeli jest niechętny do podróży. Ponadto plastik jest łatwy w utrzymaniu higieny. Jeżeli kotu zdarzy się jakaś wpadka wygodnie umyjesz go pod bieżącą wodą.

     Torby transportowe to idealne rozwiązanie, jeżeli nie masz zbyt dużo miejsca do przechowywania. Łatwo się składają przez co możesz je komfortowo przechowywać. Dodatkowym atutem jest estetyczny wygląd. Możesz wybrać odpowiednią dla Ciebie torbę spośród wielu wzorów i kolorów. Niewątpliwą zaletą jest pasek, który możesz przełożyć przez ramię i podróżować wygodnie nawet w transporcie publicznym. Minusem może być utrzymywanie higieny. W prawdzie można wyprać spód jednak nie jest to tak proste jak przy transporterze plastikowym. 

     Kosze wiklinowe to obecnie najrzadziej stosowane rozwiązanie. Jego wygląd przyciąga wzrok i jest bardzo ładny jednak nadaje się raczej na krótkie wycieczki lub wyjścia do weterynarza niż na dłuższe podróżowanie. Minusem tego rozwiązania są liczne zakamarki, które trudno doczyścić, a co za tym idzie trudno utrzymać go w należytej higienie.

      

     back to top
     Filtry