• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Calibra Mokra Karma

     Mokra karma dla kota Calibra to pełnowartościowe pożywienie o wyjątkowym smaku dla kotów i kociąt. Duży wybór kawałków mięsa w smakowitym sosie zadowoli nawet najbardziej wybrednego kota. Mokra karma Calibra zawieraja niezbędne witaminy i minerały dostarczając Twojemu mruczkowi energii przez cały dzień. Karma Calibra Superpremium zawiera wyłącznie mięso, a co istotne nie zawiera zbóż, dlatego idealnie nadaje się dla kociego alergika.

     Filtry
     15
     Items
     of
     12
     Obrazek Calibra Kot Adult z Pstrągiem i Łososiem w Sosie 100g
     Pełnoporcjowa karma dla kotów z pstrągiem i łososiem w sosie. Pyszna saszetka łącząca pstrąga i łososia w smakowitym sosie dla miłośników ryb. Pełnowartościowa karma premium dla dorosłych kotów z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     Obrazek Calibra Kot Adult Jagnięcina z Drobiem w Sosie 100g
     Pełnoporcjowa karma dla kotów z jagnięciną i drobiem w sosie. Zbilansowane połączenie jagnięciny z drobiem dla miłośników bardziej wyrafinowanych smaków. Pełnowartościowa karma premium dla dorosłych kotów z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     Obrazek Calibra Kot Adult z Wołowiną i Kurczakiem w Sosie 100g
     Pełnoprocjowa karma dla kotów z wołowiną i kurczakiem w sosie. Aromatyczny kurczak z delikatną wołowiną dla wymagających kotów. Pełnowartościowa karma premium dla dorosłych kotów z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     Obrazek Calibra Kot Adult z Kaczką i Kurczakiem w Sosie 100g
     Pełnoporcjowa karma dla kotów z kaczką i kurczakiem w sosie. Aromatyczne mięso z kaczki i kurczaka dla miłośników polowania. Pełnowartościowa karma premium dla dorosłych kotów z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     Obrazek Calibra Kot Adult dla Kastratów z Wątróbką w sosie 100G
     Pełnoporcjowa karma dla kotów kastrowanych z wątróbką w sosie. Saszetka z wątróbką opracowana specjalnie dla kastrowanych kotów, zapewniająca im optymalne odżywienie i pomagająca utrzymać idealną wagę. Pełnowartościowa karma premium dla kastrowanych kotów z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     Obrazek Calibra Kot Adult dla Kastratów z Łososiem w Sosie 100G
     Pełnoporcjowa karma dla kotów kastrowanych z łososiem w sosie. Saszetka z łososiem opracowana specjalnie dla kastrowanych kotów, zapewniająca im optymalne odżywienie i pomagająca utrzymać idealną wagę. Pełnowartościowa karma premium dla kastrowanych kotów z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     Obrazek Calibra Kitten z Łososiem w Sosie 100g
     Pełnoporcjowa karma dla kociąt z łososiem w sosie. Saszetka opracowana specjalnie dla wrażliwych brzuszków kociąt. Bardzo lekkostrawny łosoś zaspokoi nawet najbardziej wybredne kocięta. Pełnowartościowa karma premium dla kociąt z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     Obrazek Calibra Kitten Indyk z Kurczakiem w Sosie 100g
     Pełnoporcjowa karma dla kociąt z indykiem i kurczakiem w sosie. Saszetka opracowana specjalnie dla wrażliwych brzuszków kociąt. Lekkie mięso z indyka i kurczaka w sosie, które świetnie smakuje i jest lekkostrawne. Pełnowartościowa karma premium dla kociąt z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     Obrazek Calibra Kitten z Mięsem z Kurczaka i Sercami Drobiowymi 200g
     Pełnowartościowa karma mięsna w puszce dla kociąt. Wysoce odżywcza, bezzbożowa karma ze 100% określonym źródłem białka wyłącznie pochodzenia zwierzęcego – mięsem z kurczaka i sercami dro­biowymi. Z dodatkiem oleju z łososia i tauryny.
     Obrazek Calibra Kot Adult z Mięsem z Kurczaka i Sercami Drobiowymi 200g
     Pełnowartościowa karma mięsna w puszce dla kotów dorosłych. Wysoce odżywcza, bezzbożowa karma ze 100% określonym źródłem białka wyłącznie pochodzenia zwierzęcego – mięsem z kurczaka i sercami drobiowy­mi. Z dodatkiem oleju z łososia i tauryny.
     Obrazek Calibra Kot Sensitive z Mięsem z Indyka i Łososia 200g
     Pełnowartościowa karma mięsna w puszce dla kotów dorosłych z wrażliwym przewodem pokarmowym. Wysoce odżywcza, bezzbożowa karma ze 100% określonym źródłem białka wyłącznie pochodzenia zwierzęcego – mięsem z Indyka i łososia. Z dodatkiem oleju z łososia i tauryny.C
     Obrazek Calibra Kot Sterylised z Mięsem z Indyka i Żurawiną 200g
     Pełnowartościowa karma mięsna w puszce dla kotów po zabiegu kastracji lub sterylizacji. Wysoce odżywcza, bezzbożowa karma ze 100% określonym źródłem białka wyłącznie pochodzenia zwierzęcego – mięsem z indyka. Z dodatkiem oleju z łososia i tauryny. Dieta z jednym źródłem białka jest również odpowiednia dla kotów z wrażliwym przewodem pokarmowym.

     Przysmaki dla psa Calibra Joy to szeroki wybór smaczków dla psa, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu czworonogowi. W sklepie zoologicznym online AnimalZoone znajdziesz niskotłuszczowe i lekkostrawne filety z kurczaka, drobne kosteczki z łososia, lekkostrawne paski z jagnięciny, kaczki, a także wielosmakowe kanapeczki, paluszki wołowe i aromatyczne plasterki z kurczaka. Te i wiele innych przysmaków dla psa czekają na Was w naszym sklepie internetowym.

     back to top
     Filtry