• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Preparaty na Pasożyty dla Psów

     Zwierzęta wychodzące bardziej niż te siedzące w domu narażone są na pasożyty zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Sezon wiosenno-letni szczególnie sprzyja pchłom, kleszczom, komarom i innym pasożytom, które są niebezpieczne dla zdrowia naszego pupila i sprawiają mu duży dyskomfort, dlatego tak ważne jest, aby pomyśleć o jego zabezpieczeniu jak najwcześniej. W tym celu powinniśmy zaopatrzyć zwierzę w obrożę przeciwpchelną, krople lub spaye.

      

     To do nas należy wybór co wybierzemy dla naszego pupila. Wysokiej jakości obroża powinna wystarczyć nam na cały sezon. Krople przeciw pchłom i kleszczom powinno się dobierać do wielkości i wagi czworonoga. W wypadku dużych ras może zaistnieć konieczność zastosowania dwóch ampułek. Krople zazwyczaj powinniśmy stosować raz na cztery tygodnie. Dawka oraz częstotliwość podawania kropli różni się w zależności od ich rodzaju, dlatego też powinniśmy kierować się zaleceniami producenta, które znajdują się na opakowaniu. Pasożyty wewnętrzne natomiast zwalcza się tabletkami odrobaczającymi, które najczęściej podaje się raz na kwartał, chyba że zachodzi inna potrzeba.

     Filtry
     15
     Items
     of
     25
     Obrazek Frontline Combo Krople dla Psa S 2-10kg 1 Pipeta
     Frontline Combo 0,67ml spot-on dla psów od 2-10kg .Roztwór do nakrapiania. Zabija pchły , wszoły i kleszcze.
     Obrazek Frontline Combo Krople dla Psów M 1 Pipeta
     Frontline Combo 1,34ml Spot-on dla psów średnich od 10-20kg. Zabija pchły , kleszcze i wszoły.
     Obrazek Foresto Obroża 38cm dla Kotów i Małych Psów poniżej 8kg
     Foresto obroza o długości 38cm zabija kleszcze i pchły oraz działa odstraszająco na kleszcze u psów. Eliminuje wszy i wszoły u psów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru firmie kurierskiej.
     Obrazek Foresto Obroża 70cm dla Psów powyżej 8kg
     Foresto obroża o długości 70cm zabija kleszcze, pchły, wszy i wszoły oraz działa odstraszająco na kleszcze. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru firmie kurierskiej.
     Obrazek Fiprex S Roztwór do Nakrapiania dla Małych Psów
     Fiprex® to linia weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczona do zwalczanie kleszczy, pcheł i wszy u psów o wadze do 10kg. Fiprex® SPOT-ON jest roztworem do nakrapiania bezpośrednio na skórę. Substancją czynną zawartą w preparatach linii Fiprex® jest fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością dla zwierzęcia i jego otoczenia a przede wszystkim dla człowieka..
     Obrazek Fiprex M Roztwór do Nakrapiania dla Średnich Psów
     Fiprex® to linia weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczona do zwalczanie kleszczy, pcheł i wszy u psów o wadze od 10kg do 20kg . Fiprex® SPOT-ON jest roztworem do nakrapiania bezpośrednio na skórę. Substancją czynną zawartą w preparatach linii Fiprex® jest fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością dla zwierzęcia i jego otoczenia a przede wszystkim dla człowieka..
     Obrazek Fiprex L Roztwór do Nakrapiania dla Dużych Psów
     Fiprex® to linia weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczona do zwalczanie kleszczy, pcheł i wszy u psów o wadze od 20 do 40kg. Fiprex® SPOT-ON jest roztworem do nakrapiania bezpośrednio na skórę. Substancją czynną zawartą w preparatach linii Fiprex® jest fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością dla zwierzęcia i jego otoczenia a przede wszystkim dla człowieka..
     Obrazek Fiprex XL Roztwór do Nakrapiania dla Bardzo Dużych Psów
     Fiprex® to linia weterynaryjnych produktów leczniczych przeznaczona do zwalczanie kleszczy, pcheł i wszy u psów o wadze od 40kg do 55kg. Fiprex® SPOT-ON jest roztworem do nakrapiania bezpośrednio na skórę. Substancją czynną zawartą w preparatach linii Fiprex® jest fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością dla zwierzęcia i jego otoczenia a przede wszystkim dla człowieka..
     Obrazek Fiprex Spray 100ml
     63,00 zł
     Spray Fiprex dozwalczania inwazji pcheł i kleszczy dla psów i kotów.
     Obrazek Fiprex Spray 250ml
     109,00 zł
     Spray Fiprex do zwalczania inwazjipcheł i kleszczy dlapsóe i kotóe.
     Obrazek Dr Seidel - Ixoder 100ml
     Odstrasza kleszcze i komary
     Obrazek Dr Seidel - Sabunol Obroża Ozdobna Czarna 50cm
     Zwalcza kleszcze i pchły przez 90 dni.
     Obrazek Dr Seidel - Sabunol Obroża Ozdobna Złota 50cm
     Zwalcza kleszcze i pchły przez 90 dni.
     Obrazek Dr Seidel - Sabunol Obroża Ozdobna Czerwona 50cm
     Zwalcza kleszcze i pchły przez 90 dni.
     Obrazek Dr Seidel - Sabunol Obroża Ozdobna Szara 50cm
     Zwalcza kleszcze i pchły przez 90 dni.
     back to top
     Filtry