• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Pozostałe Akcesoria do Pielęgnacji

     Znajdziesz tu pozostałe akcesoria do pielęgnacji i higieny dla psa niezbędne w codziennym funkcjonowaniu z czworonogiem. Woreczki higieniczne w różnych kolorach i rodzajach. Zapachowe i bezzapachowe.  Podkłady higieniczne, które przydadzą się w wielu sytuacjach oraz majtki na cieczkę w pełnej rozmiarówce, a także cążki do pazurów i wiele innych przydatnych gadżetów.

     Filtry
     15
     Items
     of
     24
     Obrazek City Bag Woreczki Higieniczne Czarne 3x20 szt.
     Inodorina City Bag torebki na odchody z polietylenu 3x20 szt. Praktyczne i bardzo odporne. Pasują do wszystkich typów dyspenserów. Trzymać z daleka od dzieci. Powinny być wyrzucane do pojemników na śmieci mieszane.
     Obrazek City Bag Woreczki Higieniczne Czarne 6x20 szt.
     Inodorina City Bag torebki na odchody z polietylenu 3x20 szt. Praktyczne i bardzo odporne. Pasują do wszystkich typów dyspenserów. Trzymać z daleka od dzieci. Powinny być wyrzucane do pojemników na śmieci mieszane.
     Obrazek Woreczki Higieniczne TRIXIE 4x20 szt.
     Woreczki na psie odchody to absolutna konieczność, dla świadomych właścicieli zwierząt domowych, którzy dbają o środowisko i estetykę wspólnych terenów zielonych. Woreczki na odchody pozwolą na szybkie, proste i przede wszystkim wyjątkowo higieniczne usunięcie psich kup. Wystarczy nałożyć woreczek na odchody na dłoń, zebrać psie odchody, zawiązać i wyrzucić całość do wyznaczonego pojemnika. To tak niewiele – a tak znacząco wpłynie na czystość terenów zielonych. Woreczki na odchody wykonane są z odpornego na rozdarcia materiału i nie przepuszczają zapachu. Rolki nie są duże – są poręczne i wygodne. Worek na odchody łatwo można schować w kieszeni.
     Obrazek Torebki na Odchody Dog Pick Up Zapach Lawendowy TRIXIE 4x20 szt.
     Woreczki na psie odchody to absolutna konieczność, dla świadomych właścicieli zwierząt domowych, którzy dbają o środowisko i estetykę wspólnych terenów zielonych. Woreczki na odchody pozwolą na szybkie, proste i przede wszystkim wyjątkowo higieniczne usunięcie psich kup. Wystarczy nałożyć woreczek na odchody na dłoń, zebrać psie odchody, zawiązać i wyrzucić całość do wyznaczonego pojemnika. To tak niewiele – a tak znacząco wpłynie na czystość terenów zielonych. Woreczki na odchody wykonane są z odpornego na rozdarcia materiału i są o zapachu lawendy. Rolki nie są duże – są poręczne i wygodne. Worek na odchody łatwo można schować w kieszeni.
     Obrazek Woreczki na Odchody o Zapachu Cytrynowym TRIXIE 4x20 szt.
     Woreczki na psie odchody to absolutna konieczność, dla świadomych właścicieli zwierząt domowych, którzy dbają o środowisko i estetykę wspólnych terenów zielonych. Woreczki na odchody pozwolą na szybkie, proste i przede wszystkim wyjątkowo higieniczne usunięcie psich kup. Wystarczy nałożyć woreczek na odchody na dłoń, zebrać psie odchody, zawiązać i wyrzucić całość do wyznaczonego pojemnika. To tak niewiele – a tak znacząco wpłynie na czystość terenów zielonych. Woreczki na odchody wykonane są z odpornego na rozdarcia materiału i są o zapachu cytrynowym. Rolki nie są duże – są poręczne i wygodne. Worek na odchody łatwo można schować w kieszeni.
     Obrazek Strzykawka do Podawania Pokarmu TRIXIE
     Strzykawka o pojemności 10ml służy do karmienia zwierząt domowych. W zestawie 3 smoczki
     Obrazek Pojemnik z Woreczkami na Nieczystości
     Plastikowy pojemnik w kształcie kości , do zawieszenia na smyczy.
     Obrazek Cążki do Pazurów TRIXIE 11cm
     Cążki do pazurów sprawdzą się idealnie dla wszystkich zwierząt domowych, a w szczególności dla psów oraz kotów dorosłych. Specjalna antypoślizgowa rączka umożliwia precyzyjne obcinanie pazurów.
     Obrazek Nożyczki do Pazurów TRIXIE
     Nożyczki do pazurów sprawdzą się idealnie dla wszystkich zwierząt domowych, a w szczególności dla psów oraz kotów dorosłych. Specjalna antypoślizgowa rączka umożliwia precyzyjne obcinanie pazurów.
     Obrazek Nożyczki do Pazurów 8cm TRIXIE
     Nożyczki do pazurów idealnie nadają się do obcinania pazurów zarówno kotów, gryzoni jak i psów małych ras.
     Obrazek Majtki Na Cieczkę roz. S Beżowe TRIXIE
     Elastyczne majtki na cieczkę w kolorze beżowym.
     Obrazek Majtki na Cieczkę roz. S-M Beżowe TRIXIE
     Elastyczne majtki na cieczkę w kolorze beżowym.
     Obrazek Majtki na Cieczkę roz. M Beżowe TRIXIE
     Elastyczne majtki na cieczkę w kolorze beżowym.
     Obrazek Majtki na Cieczkę roz. L Beżowe TRIXIE
     Elastyczne majtki na cieczkę w kolorze beżowym.
     Obrazek Majtki Na Cieczkę roz. XS Czarne TRIXIE
     Elastyczne majtki na cieczkę w kolorze czarnym.

     Niezbędne akcesoria do pielęgnacji psa

     Absolutnie niezbędnym produktem są worki na psie odchody. Powinny być one nieodłącznym elementem naszej spacerowej wyprawki. Obecnie na rynku jest wiele rodzajów woreczków. Możesz wybrać te o zapachu cytryny czy lawendy lub zupełnie bezzapachowe. Kolorowe i zupełnie zwykłe czarne. Dodatkowo mając szczeniaka, który dopiero uczy się swojej fizjologii warto zainwestować w maty treningowe. Pomogą szybko i „czysto” nauczyć psiaka sygnalizowania potrzeby i kojarzenia wyjścia z domu z załatwianiem się. Ponadto dla opiekunów niesterylizowanych suczek przydatnym produktem będą majtki na cieczkę. Pamiętaj, aby wybierając majtki dobrać rozmiar odpowiedni do wielkości czworonoga. Przydatne okażą się na pewno cążki do obcinania pazurów. Należy o nie regularnie dbać, aby zapewnić psu należyty komfort.

     back to top
     Filtry