• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Karma dla Kota Orijen

     Orijen to kanadyjska karma dla kota, którą charakteryzuje wysoka zawartość mięsa, jest bogatym źródłem białka, tłuszczów oraz związków mineralnych i witamin.  Sucha karma dla kota Orijen jest kompletnie zbilansowana. Ponadto posiada probiotyki, które wykazują korzystny wpływ na układ pokarmowy kota. Mruczki są z natury mięsożerne, dlatego też karma sucha dla kota Orijen zawiera aż 85% składników mięsnych oraz cechuje się bogatą różnorodnością mięs. Linia Orijen jest stworzona z myślą o kotach w każdym wieku i nadaje się dla kotów każdej rasy, a także dla kotów sterylizowanych.  

      

      

     Orijen to marka karm dla kotów wyznająca filozofia, że współczesne koty są zbudowane jak ich przodkowie, dlatego też powinny być żywione tak samo jak one. Czy wiesz, że przodkiem Twojego kociaka jest żbik afrykański? Mimo innego wyglądu budową wewnętrzną nie różni się od Twojego mruczka, dlatego ich potrzeby żywieniowe są identyczne i nie zmieniły się w toku ewolucji. Koty to mięsożercy. Z natury przystosowane są do diety bogatej w białko i mięso, dlatego karma dla kotów Orijen stworzona jest tak, aby odżywiać koty na różnych etapach życia i zgodnie z ich naturalnymi potrzebami.

     Co wyróżnia suchą karmę dla kota Orijen?

     Przede wszystkim bogactwo mięsa i białka. Orijen to 85% mięsa z czego 2/3 to świeże, a 1/3 dehytraztyzowane. Pozostałe 15% to niskoglikemiczne warzywa i owoce. Aż 40% to odżywcze białka zwierzęce. Co istotne 100% mięsa pochodzi od zwierząt, które może być spożywane przez ludzi. Karma dla kota Orijen nie zawiera ekstraktów roślinnych, koncentratów białkowych, wysokoglikemicznych węglowodanów oraz zbóż i glutenu.

     Różnorodność. To kolejna zaleta suchej karmy dla kota Orijen. W naturze koty polują i żywią się różnorodnym mięsem.  Karmy dla kotów w swoim składzie mają mięso niskiej jakości lub zaledwie jedno źródło białka. Orijen to różnorodność świeżych mięs.

      

     back to top
     Filtry