• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     KalmVet

     Preparat dla psów i kotów łagodzący objawy stresu, niepokoju oraz wspomagająco w przypadku zaburzeń behawioralnych. Kapsułka Twist Off gwarantuje łatwość podania.
     Producent: VetExpert
     70,00 zł

     Preparat wspomagający dla psów i kotów, który łagodzi objawy stresu, niepokoju oraz objawy zaburzeń behawioralnych, takich jak: pobudzenie, strach przed burzą, wystrzałami oraz niepokój podczas podróży, przeprowadzki, czy w przypadku pojawienia się nowego domownika. Podawany z wyprzedzeniem w naturalny, łagodny i długofalowy sposób przeciwdziała szkodliwym objawom stresu. 

     Dlaczego KalmVet?

     • zawiera naturalne składniki, dzięki czemu jest bezpieczny, nawet przy długotrwałym stosowaniu, bez otumanienia zwierzęcia
     • zawiera substancje czynne o udokumentowanym naukowo mechanizmie działania
     • to wyjątkowa łatwość podania, dzięki smakowitej kapsułce Twist Off

     SKŁAD

      

     KalmVet skutecznie łagodzi objawy niepokoju i stresu i jest bezpieczny, nawet przy długotrwałym stosowaniu, dzięki zawartości składników takich jak:

     Tryptofan, który pomaga utrzymać pozytywny nastrój i dobre funkcje poznawcze, ponieważ jest naturalnym prekursorem serotoniny (tzw. hormonu szczęścia), która jest niezbędna do utrzymania równowagi emocjonalnej i spokoju. Działa stabilizująco i uspokajająco, przeciwdziała agresji. 

     Kozłek lekarski (Valeriana officinalis) przyczynia się do zmniejszenia napięcia i uczucia niepokoju, wykazuje działanie przeciwlękowe nie tylko u kotów, ale również u psów.

     Rumianek posiada łagodne działanie uspokajające i przeciwlękowe.

     Składniki czynne: rumianek, kozłek lekarski, tryptofan.

     Dawkowanie:

     <10 kg masy ciała – 1 kapsułka Twist Off dziennie

     10-25 kg masy ciała – 2 kapsułki Twist Off dziennie

     >25 kg masy ciała – 3 kapsułki Twist Off dziennie

     Kapsułkę Twist Off podajemy jako smakołyk w całości (kapsułka jest jadalna) lub wyciskamy zawartość kapsułki do pyszczka lub na łapę.

     Opakowanie zawiera 60 kapsułek Twist Off.

     Brak opinii o tym produkcie

     Wyślij wiadomość

     Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

     Obrazek Obroża Adaptacyjna dr Seidla dla Psów 75cm
     Obroża adaptacyjna dr Seidla to nowoczesny, wieloskładnikowy preparat z serii pomocy behawioralnych. Działa na psy uspokajająco i łagodząco. Zawiera kompozycję naturalnych substancji oddziaływujących na zachowanie zwierząt podobnie jak feromony psie. Kompozycja ta odpowiada znanej już od 1996 roku mieszaninie ujawnionej w patencie europejskim EP0724832. Zastosowanie obroży w trakcie terapii behawioralnej znacznie wspomaga jej proces. Zapewnia psu poczucie bezpieczeństwa, sprzyja nauce i szybkiej adaptacji do nowych wyzwań.
     back to top
     Filtry