• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Foresto Obroża 70cm dla Psów powyżej 8kg

     Foresto obroża o długości 70cm zabija kleszcze, pchły, wszy i wszoły oraz działa odstraszająco na kleszcze. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru firmie kurierskiej.
     Producent: Bayer
     145,00 zł

     W celu leczenia (Ctenocephalides felis) i zapobiegania inwazji pcheł (Ctenocephalides felis,C. canis) przez okres 7 do 8 miesięcy. W celu ochrony bezpośredniego otoczenia zwierzęcia przed rozwojem larw pcheł przez 8 miesięcy.
     Foresto może być stosowane jako element strategii zwalczania alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS).

     Produkt wykazuje długotrwałą skuteczność roztoczobójczą (zabija kleszcze) w przypadku inwazji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor reticulatus) oraz odstraszającą (zapobiega żerowaniu) przy inwazji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) przez okres 8 miesięcy. Produkt wykazuje skuteczne działanie przeciwko larwom, nimfom i dorosłym osobnikom kleszczy.
     W przypadku uprzedniego występowania kleszczy u psa przed rozpoczęciem leczenia, założenie obroży może nie spowodować śmierci pajęczaków w ciągu 48 godzin; kleszcze mogą pozostać wczepione i widoczne. Dlatego też zaleca się usunięcie kleszczy występujących już na zwierzęciu w momencie zakładania obroży. Działanie zapobiegające inwazji nowych kleszczy rozpoczyna się w ciągu 2 dni po założeniu obroży.

     Produkt zapewnia pośrednią ochronę przed przeniesieniem patogenów Babesia canis vogeli oraz Ehrlichia canis przez gatunek kleszcza Rhipicephalus sanguineus tym samym redukuje ryzyko babeszjozy oraz erlichiozy psów przez okres 7 miesięcy.

     Ograniczenie ryzyka zarażenia pierwotniakami Leishmania infantum przenoszonymi przez muchówki Phlebotomus (muchy piaskowe), przez okres do 8 miesięcy.

     W celu leczenia inwazji wszołów (Trichodectes canis).

     Nie stosować u szczeniąt w wieku poniżej 7 tygodni.
     Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na substancje czynne lub na dowolną substancję pomocniczą.

     Substancje czynne:

     Jedna obroża o długości 70 cm (45 g) zawiera imidaklopryd w dawce 4,5 g oraz flumetrynę w dawce 2,03 g jako substancje czynne.

     Obroża.
     Obroża w kolorze szarym, bezzapachowa.

     Przed użyciem należy przeczyta ulotkę.

     Brak opinii o tym produkcie

     Wyślij wiadomość
     back to top
     Filtry