• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Farm Food Sucha Karma dla Psa

     Farm Food HE to najwyższej jakości wysokoenergetyczna bezglutenowa karma sucha tłoczona. To co ją wyróżnia to to, że jest przeznaczona dla wszystkich psów, bez względu na wiek, aktywność czy rasę. Producenci to innowacyjne podejście nazywają koncepcją „karmy dla zwierząt w każdym wieku”. Oparta jest ona na założeniu, że układ trawienny psów jest taki sam jak u ich przodka, wilka. W naturze wilki i inne psowate jedzą tę samą zdobycz, bez względu na wiek, z tą tylko różnicą, że młode osobniki oraz ciężarne samice jedzą więcej niż pozostała część watahy.

     Farm Food HE to bezglutenowa karma dla psa przeznaczona dla psów z nietolerancjami pokarmowymi i alergiami. Innowacyjne podejście do żywienia czworonogów przyczyniło się do zmiany popularnie stosowanej w karmach pszenicy na sorgo oraz ryż. Inżynierowie Farm Food nie bez powodu wybrali sorgo zamiast często stosowanej tańszej, kukurydzy, która również jest bezglutenowa. Ziarna sorgo można porównać do ryżu. Uważa się, że było ono kiedyś podstawowym elementem żywienia człowieka i czworonoga. Farm Food HE jako karma bezglutenowa dedykowany jest psom ze zdiagnozowaną alergią lub takim, u których ją podejrzewamy. Warto podkreślić, że wyniki badań potwierdzają, że karma dla psa Farm Food HE sprawdzi się równie skutecznie u psów z uszkodzonymi jelitami oraz tych mających problemy z wypróżnianiem się.

     Karmę Farm Food HE znajdziesz tylko w sklepie zoologicznym online AnimalZoone. Jeśli masz jakieś pytania nie zwlekaj z ich zadaniem. Odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe.

     back to top
     Filtry