• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Drapaki dla Kota

     Drapak dla kota to nie tylko miejsce do spania, ale także fantastyczna zabawa na długie godziny. Duży wybór drapaków, wiele rozmiarów. W sklepie internetowym AnimalZoone można znaleźć wyłącznie wysokojakościowe drapaki dla kotów, które pochodzą od znanych i cenionych producentów.

     Cechują się one podwyższoną odpornością na trwałe uszkodzenia oraz deformacje, dzięki czemu przez długi czas pozostaną w nienaruszonym stanie. Taki zakup opłaca się najbardziej! Wysoka różnorodność oferty sprawia, że każdy wybierze wariant odpowiedni dla swojego pupila. Wysoka stabilność konstrukcji Każdy oferowany przez nas drapak dla kota jest ergonomiczny, a więc nie stwarza żadnego zagrożenia dla zwierzaka. Wysoki poziom stabilności sprawia, że konstrukcja nie przewróci się podczas zabawy. Produkty dostępne są w różnych rozmiarach, a wybór to kwestia bardzo indywidualna. Oferujemy także rozbudowane drapaki, które mogą być jednocześnie użytkowane przez kilka kotów. Akcesoria zachęcające do zabawy Drapaki posiadające akcesoria dla kota (np. piłeczki) zachęcają do zabawy. Należy podkreślić, że aktywność fizyczna odgrywa bardzo ważną rolę nawet w przypadku seniorów. Właśnie dlatego powinniśmy dostarczyć naszemu pupilowi rozmaite bodźce, które skłonią go do odrobiny ruchu. W naszym e-sklepie znajdują się również modele, które posiadają miejsce do spania. Półeczka wyłożona miękkim materiałem sprawia, że odpoczynek będzie w pełni komfortowy.

     Filtry
     15
     Items
     of
     8
     Obrazek Drapak dla Kota Słupek Szary 45cm
     Ostrzenie pazurów jest bardzo ważną kocią czynnością dlatego ważne aby zapewnić Twojemu kotu specjalny drapak, który pomoże ochronić przed zniszczeniem tapet czy mebli.
     Obrazek Drapak dla Kota Beżowy 118cm
     Ostrzenie pazurów jest bardzo ważną kocią czynnością dlatego ważne aby zapewnić Twojemu kotu specjalny drapak, który pomoże ochronić przed zniszczeniem tapet czy mebli.
     Obrazek Zabawka dla Kota do Drapania Fliper YARRO
     Zabawka dla kota Flipper to idealne połączenie zabawy z drapaniem. Zabawka posiada dwie piłki, które zachęcają kota do igraszek. Dodatkowo Fliper świetnie sprawdza się jako drapak nie zajmując dużo miejsca.
     Obrazek Drapak dla Kota Szary 120cm
     Ostrzenie pazurów jest bardzo ważną kocią czynnością dlatego ważne aby zapewnić Twojemu kotu specjalny drapak, który pomoże ochronić przed zniszczeniem tapet czy mebli. Słupki pokryte są sizalem idealnym dla kocich pazurów. Dodatkowo drapak posiada domek oraz liczne platformy. Kwadratowe mniejsze platformy i domek można obracać - dostosujesz je idealnie do kocich potrzeb.
     Obrazek Deska Drapak dla Kota
     Drewniany drapak dla kota
     Obrazek Kartonowy Drapak dla Kota Cat&Rina 50 cm
     Tekturowy drapak dla kota
     Obrazek Kartonowy Drapak dla Kota Cat&Rina 39 cm
     Tekturowy drapak dla kota
     Obrazek Sizalowy Drapak dla Kota Cat&Rina 50cm
     Drapak dla kota

     Drapak dla kotów antidotum na drapanie?

     Podrapane meble, rozcięta sofa, zaciągnięte ulubione ubranie to tylko kilka niemiłych niespodzianek zostawionych przez Twojego kota. Zastanawiacie się, dlaczego wasze koty niszczą wszystko co stanie na ich drodze drapiąc? A czy mają do tego wyznaczone miejsce? Musisz wiedzieć, że drapanie u kota to instynkt, któremu musi dać upust, dlatego tak istotne jest, aby w każdym domu, gdzie przebywa kot był drapak lub miejsce, gdzie kot może swobodnie drapać.

     Jaki drapak dla kota wybrać?

     Im więcej zakamarków, półek i gadżetów tym fajniej! Dobrze jest, jeżeli drapak przyciąga uwagę mruczka. Dzięki swojemu rozbudowanemu kształtowi staje się ciekawszy i oprócz drapania sprawdza się również jako wypełniacz wolnego czasu, a także legowisko. Wybierając drapak powinieneś mieć również na uwadze miejsce, które musisz na niego wygospodarować. Zaletą większości drapaków jest to, że są rozbudowane w górę i nie zajmują miejsca na szerokość.  Jeżeli posiadasz więcej mruczków szukaj takich, które są stabilne i są wstanie udźwignąć ciężar więcej niż jednego kota.  Zwróć uwagę na wyposażenie drapaka. Myszka na sprężynie, mysz wisząca i piłki na sznurku tego możesz się spodziewać. Dodatkowo jedna lub kilka budek, półki lub w większej opcji drabinki i legowiska. Mając w domu małe dziecko zwróć uwagę, aby legowisko na drapaku znajdowało się wysoko. Dzięki temu dasz kotu poczucie bezpieczeństwa, a berbeć nie będzie mu przeszkadzał. Kiedy kot starci zainteresowanie drapakiem możesz go przestawić w inne miejsce i spryskać kocimiętką na pewno wówczas drapak znowu wróci do łask.

      

     back to top
     Filtry