• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Calibra Kot Adult z Kaczką i Kurczakiem w Sosie 100g

     Pełnoporcjowa karma dla kotów z kaczką i kurczakiem w sosie. Aromatyczne mięso z kaczki i kurczaka dla miłośników polowania. Pełnowartościowa karma premium dla dorosłych kotów z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     Producent: Calibra
     3,00 zł

     Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (78%, w tym kaczka 10%, kurczak 10%), ryby i pochodne ryb, produkty pochodzenia roślinnego, minerały.
     Dodatki dietetyczne/kg: Witamina D3 250 IU, Witamina E 25 mg, Cynk (siarczan cynku, monohydrat) 10 mg, Mangan (tlenek manganu) 2,5 mg, Tauryna 450 mg, Biotyna 50 µg.

     Wilgotność 82 %
     Białko Surowe 9 %
     Tłuszcz surowy 4,5 %
     Popiół surowy 3 %
     Włókno surowe 1 %

     Brak opinii o tym produkcie

     Wyślij wiadomość

     Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

     Obrazek Calibra Kot Adult Jagnięcina z Drobiem w Sosie 100g
     Pełnoporcjowa karma dla kotów z jagnięciną i drobiem w sosie. Zbilansowane połączenie jagnięciny z drobiem dla miłośników bardziej wyrafinowanych smaków. Pełnowartościowa karma premium dla dorosłych kotów z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     Obrazek Calibra Kot Adult z Pstrągiem i Łososiem w Sosie 100g
     Pełnoporcjowa karma dla kotów z pstrągiem i łososiem w sosie. Pyszna saszetka łącząca pstrąga i łososia w smakowitym sosie dla miłośników ryb. Pełnowartościowa karma premium dla dorosłych kotów z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     Obrazek Calibra Kot Adult z Wołowiną i Kurczakiem w Sosie 100g
     Pełnoprocjowa karma dla kotów z wołowiną i kurczakiem w sosie. Aromatyczny kurczak z delikatną wołowiną dla wymagających kotów. Pełnowartościowa karma premium dla dorosłych kotów z kawałkami mięsa w sosie. Bez sztucznych barwników i konserwantów.
     back to top
     Filtry