• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Bozita Karma Mokra dla Kota

     Bozita to marka posiadająca szeroki wybór karm mokrych dla kota. Jej znakiem szczególnym jest wysoka zawartość świeżych składników pochodzenia zwierzęcego prosto ze Szwecji. Zapewniają one odpowiednią porcję naturalnych witamin i minerałów oraz sprawiają, że karma jest bardziej aromatyczna i łatwiej strawna, wspomagając tym samym przyswajanie składników odżywczych.

     Filtry
     15
     Items
     of
     24
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie z Indykiem 85g
     Kawałki w sosie z indykiem. Nasz indyk pochodzi z wybranych szwedzkich gospodarstw położonych w pobliżu naszej kuchni w Vårgårda. Przyrządzony na świeżo indyk to smak, który koty kochają.
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie z Reniferem 85g
     Kawałki w sosie z mięsem renifera ze szwedzkich gór w Laponii. Renifery pasą się swobodnie na bezkresnych przestrzeniach, a Lapończycy hodują je od stuleci.
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie ze Śledziem 85g
     Kawałki w sosie ze śledziem. Nasz śledź pochodzi ze szwedzkich wód. Zawiera z natury dużą ilość kwasów Omega 3 i 6 oraz stanowi tradycyjny szwedzki posiłek.
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie z Wołowiną 85g
     Pyszne kawałki w sosie z wołowiną. Smak szwedzkiej wołowiny z wybranych pobliskich farm znajduje się w naszej ofercie od wielu lat.
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie z Dodatkiem Kurczaka 85g
     Pyszne kawałki w sosie z kurczakiem. Nasze kurczaki pochodzą z pobliskich gospodarstw. Ich wyborny smak to prawdziwa gratka dla wybrednych kotów.
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie z Łososiem 85g
     Kawałki w sosie z łososiem. Nasz łosoś pochodzi z dzikich wód na północy Szwecji. Zawiera z natury dużą ilość kwasów Omega 3 i 6 oraz cechuje się szczególnym i bardzo lubianym smakiem.
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie z Łososiem 370g
     Kawałki w sosie Bozita o smaku łososia to smaczna mokra karma dla kotów oparta na surowcach jakości. Duża zawartość mięsa i mała ilość tłuszczu oraz naturalnie zbilansowana zawartość witamin i składników mineralnych.
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie z Krewetkami 370g
     Kawałki w sosie Bozita o smaku krewetek to smaczna mokra karma dla kotów oparta na surowcach jakości. Duża zawartość mięsa i mała ilość tłuszczu oraz naturalnie zbilansowana zawartość witamin i składników mineralnych.
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie z Wołowiną 370g
     Kawałki w sosie Bozita o smaku wołowiny to smaczna mokra karma dla kotów oparta na surowcach jakości. Duża zawartość mięsa i mała ilość tłuszczu oraz naturalnie zbilansowana zawartość witamin i składników mineralnych.
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie z Kurczakiem i Indykiem 370g
     Kawałki w sosie Bozita o smaku kurczaka & indyka to smaczna mokra karma dla kotów oparta na surowcach jakości. Duża zawartość mięsa i mała ilość tłuszczu oraz naturalnie zbilansowana zawartość witamin i składników mineralnych.
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie z Mięsem Renifera 370g
     Kawałki w sosie Bozita o smaku renifera to smaczna mokra karma dla kotów oparta na surowcach jakości. Duża zawartość mięsa i mała ilość tłuszczu oraz naturalnie zbilansowana zawartość witamin i składników mineralnych.
     Obrazek Bozita Kawałki w Sosie z Królikiem 370g
     Kawałki w sosie Bozita o smaku królika to smaczna mokra karma dla kotów oparta na surowcach jakości. Duża zawartość mięsa i mała ilość tłuszczu oraz naturalnie zbilansowana zawartość witamin i składników mineralnych.
     Obrazek Bozita Kawałki w Galaretce z Królikiem 370g
     Kawałki w galaretce Bozita o smaku królika to smaczna mokra karma dla kotów oparta na surowcach jakości. Duża zawartość mięsa i mała ilość tłuszczu oraz naturalnie zbilansowana zawartość witamin i składników mineralnych.
     Obrazek Bozita Kawałki w Galaretce z Wołowiną 370g
     Kawałki w galaretce Bozita o smaku mielonej wołowiny to smaczna mokra karma dla kotów oparta na surowcach jakości. Duża zawartość mięsa i mała ilość tłuszczu oraz naturalnie zbilansowana zawartość witamin i składników mineralnych.
     Obrazek Bozita Kawałki w Galaretce z Mięsem Łosia 370g
     Kawałki w galaretce Bozita o smaku łosia to smaczna mokra karma dla kotów oparta na surowcach jakości. Duża zawartość mięsa i mała ilość tłuszczu oraz naturalnie zbilansowana zawartość witamin i składników mineralnych.

     W sklepie zoologicznym online AnimalZoone możesz wybierać spośród pełnej gamy karm Bozita. Znajdziesz tu karmy pakowane zarówno w wygodne saszetki po 85g jak i kartoniki po 370g, które dzięki specjalnemu zamknięciu zapewniają długotrwałą świeżość. Możesz wybierać spośród kawałków mięsnych i rybnych, a wszystko to w sosie lub galaretce w zależności od preferencji kociaka. Mnogość smaków i rodzajów pozwoli dobrać coś specjalnie dla Twojego mruczka.

     back to top
     Filtry