• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Applaws Karma Mokra dla Psa

     Karma mokra dla psa Applaws to wyjątkowe kawałki różnego rodzaju mięs i ryb o smaku kurczaka z tuńczykiem i warzywami, stek wołowy. Applaws to karma inna niż wszystkie. Jej sekretem jest unikalny skład, w którym znajdziesz tylko i wyłącznie naturalne składniki. Jedną z jej cech jest niezwykle duża zawartość mięsa. Dodatkowo karma ta jest kompletnie pozbawiona sztucznych składników. Co ważne, zarówno ryby użyte podczas procesu produkcji karmy Applaws były łowione metodami przyjaznymi delfinom. Dbamy nie tylko o Twojego pupila, ale i o środowisko!

     Filtry
     15
     Items
     of
     1
     Obrazek Applaws Pierś z Kurczaka z Tuńczykiem i z Warzywami 156g
     Applaws Pierś z Kurczaka z Tuńczykiem i z Warzywami jest w 100% naturalnym, uzupełniającym pokarmem dla dorosłych psów. Zawierającym tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.

     Mokra karma dla psów w puszkach to najwyższej jakości mięsny dodatek, który jest świetnym uzupełnieniem diety dla suchej karmy dla psów. Mokra karma dla psa Applaws to puszki o wadze 156 g zawierające smakowite kawałki piersi z kurczaka, mięsa tuńczyka, łososia czy wątróbek wołowych idealnie dopełnione warzywami oraz ryżem zarówno w sosie własnym jak i smakowitej galaretce. Warto podkreślić, że mokra karma dla psów Applaws nie zawiera żadnych konserwantów oraz innych wypełniaczy i dodatków.

     Applaws karma mokra dla psów w puszkach, której mnogość smaków pozwoli znaleźć ten ulubiony przez Twojego Pupila!

     back to top
     Filtry