• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Applaws Karma Mokra dla Kota

     Applaws to idealnie zbilansowana karma mokra dla kotów zarówno w wersji smacznych, suchych krokietów jak i pysznych, aromatycznych kawałków w puszce. Nie zawiera sztucznych dodatków co czyni ją bardziej bezpieczną i zdrowszą. Producenci mokrej karmy Applaws szczególną uwagę zwracają nie tylko na wyjątkowych odbiorców swojego produktu, ale również na środowisko.

     Ryby użyte w procesie tworzenia karmy są łowione takimi metodami, aby były one przyjazne delfinom i nie zakłócały ich naturalnego ekosystemu. Ponadto karma jest tworzona ze 100% naturalnych składników, a mięso i ryby są staranie wyselekcjonowane i pochodzą tylko z kontrolowanych hodowli. Dodatkowo produkty Applaws są całkowicie bez zbożowe.

     Filtry
     15
     Items
     of
     46
     Obrazek Applaws Pierś z Kurczaka z Makrelą w Galaretce 70g
     Pierś z Kurczaka z Makrelą w Galaretce 70g jest w 100% naturalną, uzupełniającą karmą dla dorosłych kotów. Zawierającą tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Makrela z Doradą w Galaretce 70g
     Makrela z Doradą w Galaretce 70g jest w 100% naturalną, uzupełniającą karmą dla dorosłych kotów. Zawierającą tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Filet z Tuńczyka z Wodorostami w Galaretce 70g
     Filet z Tuńczyka z Wodorostami w Galaretce 70g jest w 100% naturalną, uzupełniającą karmą dla dorosłych kotów. Zawierającą tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Sardynka z Krewetkami w Galaretce 70g
     Sardynka z Krewetkami w Galaretce 70g jest w 100% naturalną, uzupełniającą karmą dla dorosłych kotów. Zawiera naturalne kwasy tłuszczowe Omega 3 & 6 oraz naturalną galaretkę na bazie Karagenu.
     Obrazek Applaws Pierś z Kurczaka 70g
     Pierś z Kurczaka jest w 100% naturalnym pokarmem uzupełniającym dla kotów, zawierającym tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej:
     Obrazek Applaws Pierś Kurczaka z Serem 70g
     Pierś Kurczaka z Serem jest w 100% naturalnym pokarmem uzupełniającym dla dorosłych kotów. Zawierającym tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Pierś z Kurczaka z Dynią 70g
     Pierś z Kurczaka z Dynią jest w 100% naturalnym pokarmem uzupełniającym dla dorosłych kotów. Zawierającym tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Ryby Oceaniczne 70g
     Ryby Oceaniczne są w 100% naturalnym pokarmem uzupełniającym dla dorosłych kotów. Zawierającym tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Filet z Tuńczyka z Serem 70g
     Filet z Tuńczyka z Serem jest w 100% naturalnym pokarmem uzupełniającym dla dorosłych kotów. Zawierającym tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Filet z Tuńczyka z Krewetkami 70g
     Filet z Tuńczyka z Krewetkami jest w 100% naturalnym pokarmem uzupełniającym dla dorosłych kotów. Zawierającym tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Filet z Tuńczyka z Wodorostami 70g
     Filet z Tuńczyka z Wodorostami jest w 100% naturalnym pokarmem uzupełniającym dla dorosłych kotów. Zawierającym tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Pierś z Kurczaka z Kaczką 70g
     Pierś z Kurczaka z Kaczką jest w 100% naturalną, uzupełniającą karmą dla dorosłych kotów. Zawierającą tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Makrela z Sardynką 70g
     Makrela z Sardynką jest w 100% naturalną, uzupełniającą karmą dla dorosłych kotów. Zawierającą tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Filet z Tuńczyka z Krabem 70g
     Filet z Tuńczyka z Krabem jest w 100% naturalną, uzupełniającą karmą dla dorosłych kotów. Zawierającą tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.
     Obrazek Applaws Kitten Kurczak 70g
     Applaws dla Kociąt - Pierś z Kurczaka 70g jest w 100% naturalnym pokarmem uzupełniającym dla kociąt 4-12 miesięcy. Zawierającym tylko i wyłącznie składniki wymienione poniżej.

     Według producenta Applaws mokra karma dla kotów oferuje najwyższą jakość na rynku. Co istotne puszki oraz saszetki zawierają tylko i wyłącznie mięsne kawałki z kurczaka lub tuńczyka. Jako smakowite dodatki w mokrej karmie dla kota Applaws  w zależności od smaku zawiera ryż, dynia, ser lub krewetki. Warto podkreślić, iż pokarm Applaws nie zawiera żadnych konserwantów ani innych barwników, wypełniaczy i dodatków. Mokra karma to świetne uzupełnienie suchej karmy dla Twojego kociaka. W sklepie zoologicznym online AnimalZoone znajdziesz, aż osiem smaków mokrej karmy dla kota Applaws w puszkach w wygodnych opakowaniach odpowiednio po 156g i 70g oraz sześciu smakach saszetek w opakowaniach 70g.

      

     back to top
     Filtry