• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Żwirek dla Kota, Piasek

     Nie da się ukryć, że posiadanie zwierzęcia wymaga ogromnego zaangażowania oraz zakupienia odpowiednich produktów. Kot jest dość wymagającym zwierzęciem. Warto przede wszystkim zakupić żwirek wysokiej jakości. Żwirek Benek Compact Naturalny to produkt, który posiada naturalny zapach. Dla wielu osób jest to istotna kwestia, ponieważ pachnące mieszkanie cieszy o wiele bardziej. Żwirki tego typu są w stu procentach higieniczne. Precyzyjnie dobrana frakcja oraz zastosowana technologia jest w stanie zapewnić odpowiednią wydajność - co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

     Żwirek dla kota powinien być również chłonny. Jest to naprawdę bardzo ważne, więc przed zakupem trzeba dowiedzieć się o tym jakie ma zalety. Piasek, który będzie przeznaczony dla kota powinien być także wykonany z odpowiedniego surowca. Drobne uziarnienie jest w tym przypadku niezwykle ważne. Zbrylone grudki żwirku są mocno związane - co jest dużą zaletą dla kota. Warto wspomnieć o tym, że wszystkie żwirki są dostępne w bardzo atrakcyjnej oraz konkurencyjnej cenie, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wszystkie produkty są przyjazne dla kota, a ziarenka są odpowiedniej ciężkości. Żwirek znajduje się w szczelnym opakowaniu i starczy na bardzo długo. Z pewnością warto zainwestować w takie produkty dla swojego kota.

     Filtry
     15
     Items
     of
     5
     Obrazek Żwirek Benek Compact Naturalny 10l
     Żwirek o naturalnym zapachu glinki adresowany dla wszystkich kotów. Żwirki higieniczne Compact charakteryzują się drobnym uziarnieniem (0,5-2 mm). Precyzyjnie dobrana frakcja oraz zastosowana technologia produkcji zapewniają doskonałą wydajność żwirków. Wyroby bardzo dobrze się zbryla tworząc foremne, małe i płaskie grudki. Wysoka chłonność umożliwia długą eksploatację produktu.
     Obrazek żwirek Benek Lawenda 10l
     Żwirek ten zawiera kompozycję lawendy o przyjemnym i uspokajającym zapachu. Olejki lawendy mają ponadto różnorakie zastosowanie, m.in. działają aseptycznie oraz likwidują napięcia nerwowe. Polecany szczególnie dla zwierząt młodych, bardzo ruchliwych, często przebywających na zewnątrz. Żwirki higieniczne Compact charakteryzują się drobnym uziarnieniem (0,5-2 mm). Precyzyjnie dobrana frakcja oraz zastosowana technologia produkcji zapewniają doskonałą wydajność żwirków. Wyroby bardzo dobrze się zbryla tworząc foremne, małe i płaskie grudki. Wysoka chłonność umożliwia długą eksploatację produktu.
     Obrazek żwirek Benek Uniwersalny 10l
     Żwirek higieniczny dla zwierząt domowych wytwarzany z glinki bentonitowej. Charakteryzuje się zawartością regularnych ziaren o wielkości 0,5-4mm. Bardzo wydajny, zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem, co zwiększa znacznie jego wydajność. Pochłania bardzo skutecznie płyny i przykre zapachy. Suchy, lekki, ciepły – sprawia wrażenie jakby był podgrzewany, co daje wspaniały komfort dla użytkownika i opiekuna.
     Obrazek Żwirek Benek Uniwersalny 5l
     Żwirek higieniczny dla zwierząt domowych wytwarzany z glinki bentonitowej. Charakteryzuje się zawartością regularnych ziaren o wielkości 0,5-4mm. Bardzo wydajny, zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem, co zwiększa znacznie jego wydajność. Pochłania bardzo skutecznie płyny i przykre zapachy. Suchy, lekki, ciepły – sprawia wrażenie jakby był podgrzewany, co daje wspaniały komfort dla użytkownika i opiekuna.
     Obrazek Super Benek Corn Naturalny 7l
     Żwirek wykonany w 100% z naturalnego, odnawialnego surowca. Jest biodegradowalny. Posiada naturalny, delikatny zapach kukurydzy. Charakteryzuje się drobnym uziarnieniem i dużą gęstością właściwą co zapewnia wysoką wydajność produktu. Odpowiedni ciężar ziaren jest przyczyną ograniczenia wynoszenia żwirku poza obszar kuwety. Zbrylone grudki żwirku są mocno związane i nie rozsypują się przy wyciąganiu łopatką z kuwety. Innowacyjna technologia zamykania w bryłce nieprzyjemnych zapachów gwarantuje świeżość i skuteczne rozprawienie się z charakterystycznym kocim zapachem moczu. Żwirek Benek Corn jest przyjazny Tobie, Twojemu pupilowi, ale także środowisku!

     Żwirek dla kota jaki wybrać?

     Żwirek dla kota to obok kuwety bardzo ważna rzecz, która każdy kociak powinien mieć. I to w dużych ilościach. Koty uwielbiają kopać! Obecnie na rynku istnieje wiele odmian żwirku dla kota jaki więc będzie najlepszy dla Twojego mruczka?

     Żwirek bentonitowy to najczęściej kupowany żwirek. Posiada on wiele odmian dzięki temu bez problemu można dobrać coś odpowiedniego dla kociaka. Żwirki bentonitowe dzielą się na gruboziarniste i drobne. Zaletą gruboziarnistych jest mniejsze wynoszenie z kuwety żwiru na łapkach kota. Ponadto łatwiej go posprzątać są jednak mruczki, które preferują odmiany drobnoziarniste. Przewagą tej z kolei jest lepsze zbrylanie się, a co za tym idzie łatwiejsze czyszczenie kuwety. Dodatkowo możesz wybierać żwirki o różnych zapachach takie np. jak zielony las czy lawenda, które neutralizują nieprzyjemne zapachy.

     Żwirek silikonowy z dodatkiem aktywnych granulek to żwir, który się nie zbryla, a pochłania całkowicie mocz po części go odparowując. Żwirek w miejscu oddania moczu przez kota pochłania wilgoć i zmienia barwę. Używając żwirku silikonowego wybierasz jedynie odchody stałe co jest bardzo praktyczne.

     Żwirki drewniane natomiast charakteryzują się tym, że odchody po wybraniu można spuszczać w toalecie. Mają bardzo wysoką wchłanialność i bardzo dobrze wiążą zapachy. Istotne jest również, że są przyjazne dla środowiska i zwierząt, a także w 100% biologicznie odbudowywalne. 

     back to top
     Filtry