• Categories
   Brak kategorii spełniających podane kryteria.
   • Manufacturers
    Brak producentów spełniających podane kryteria.
   • Products
    Nie znaleziono produktów pasujących do kryteriów.
     • Blog
      Brak postów na blogu spełniających podane kryteria.

     Zabawki Edukacyjne dla Psa

     Zbawki edukacyjne pozwolą zadbać o rozwój Twojego pupila. Są również świetną rozrywką, która potrafi zająć Twojego psiaka na długie godziny. Dodatkowo zmusi go do wytężenia umysłu, a to z pewnością wpłynie pozytywnie na jego rozwój intelektualny. Zabawki edukacyjne to świetne rozwiązanie dla opiekunów psów chcących dać im dużą dawkę zabawy, a także zapewnić ciekawe atrakcje. Tablice manipulacyjne i zabawki na przysmaki są idealne dla psów rządnych przygód.

     Filtry
     15
     Items
     of
     2
     Obrazek Zabawka dla Psa Dog Activity "Flip Board" TRIXIE
     Zabawka dla Psa Dog Activity "Flip Board" -idealna zabawka dla psów bez względu na wielkość i rasę. Flip Board to doskonałe zajęcie dla Twojego pupila, który poprzez różne sposoby otwiera kolejne otwory dostając się do nagrody w postaci smakołyka lub suchej karmy. Wymaga to inteligencji i koncentracji ze strony psa. Istnieje wiele możliwości rozwiązań dzięki temu Twój pupil ma na długo zapewnioną zabawę.
     Obrazek Piłka na Przysmaki TRIXIE 7cm
     Piłka na przysmaki to doskonała zabawka dla Twojego Pupila. Zabawka zmusza do aktywności więc idealnie sprawdzi się dla leniwych lub cierpiących na otyłość psiaków. Wypełnij piłkę przysmakami lub suchą karmą. Pies aby otrzymać przysmak musi popychać piłkę co zachęca go do ruchu.
     back to top
     Filtry